Naruto Shippuuden RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Naruto Shippuuden RPG - Gra która wciągnie cię i pozwoli przeżyć niezapomniane chwile

 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Opowieść o Tetsu - Dzielnym Ninja

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Tetsu

Tetsu


Liczba postów : 10

Opowieść o Tetsu - Dzielnym Ninja Empty
PisanieTemat: Opowieść o Tetsu - Dzielnym Ninja   Opowieść o Tetsu - Dzielnym Ninja EmptySob Kwi 09, 2011 8:16 am

OPOWIEŚĆ O TETSU

Prolog
Ta książka, opowiada o dzielnym Ninja, Tetsu. W gruncie rzeczy, to właśnie ja, autor tej książki. Są w niej momenty dobre, jak i niezbyt przyjemne. Moje życie nigdy nie było łatwe, ale najlepiej zacznijmy od samego początku...

Rozdział 1
-Synu, obudź się! -ten głos, do którego byłem tak przyzwyczajony, w którym słyszałem ufność, i nadzieję - głos ojca. -Już dziesiąta, a ty jeszcze w łóżku?.
No tak, muszę przyznać, że spanie było jedną z czynności, które ubóstwiałem... Dzień jak co dzień, mogłoby się wydawać, ale tak jak wczoraj, i kilka dni wstecz, pierwszą rzecz, na którą zwracałem uwagę, było jedzenie! Nie ma to jak Pyszny Ramen na śniadanko : )
-Itadakimasu! - rzuciłem w stronę ojca i matki, siadając do stołu. Byłem bardzo wesoły, jak zwykle. No bo, z jednej strony, jak tu nie być zadowolonym. Wioska nie była w najlepszej sytuacji, ale jako małe dziecko, nie pojmowałem tego wcale. Ale dzisiaj był mój wielki dzień...
-Synu, wiesz co cię dzisiaj czeka? -rzucił pośpiesznie ojciec, zaczynając jedzenie. Zrobiłem zamyśloną minę, starając sobie przypomnieć, o cóż takiego mogło mu chodzić. Matka, widząc moje niezdecydowanie, zaśmiała się cicho. Była piękną kobietą, i bardzo cichą - taką ją pamiętam. Po chwili, wiedziałem już o co chodzi! -Akademia! Ojciec uśmiechnął się, po czym przekazał mi gestem, abym pośpieszył się z jedzeniem.
-Bo jeszcze się spóźnimy... Jako prawdziwy shinobi, nie będziesz mógł tak leniuchować... -rzucił szybko. Po skończonym posiłku wyruszyliśmy z domu, w stronę akademii.
To był dzień, na który czekałem przecież tak długo... Musiałem skończyć akademię, zdobyć nowych przyjaciół, i w przyszłości chronić wioski przed wszelkimi niebezpieczeństwami.
Tak, tak zaczyna się przygoda... Moja przygoda... Opowieść o dzielnym Shinobi - Tetsu!
Powrót do góry Go down
Jounaji
Kage
Kage
Jounaji


Liczba postów : 50

Opowieść o Tetsu - Dzielnym Ninja Empty
PisanieTemat: Re: Opowieść o Tetsu - Dzielnym Ninja   Opowieść o Tetsu - Dzielnym Ninja EmptyNie Kwi 10, 2011 9:08 am

Akcept, ranga Genina na start.
Powrót do góry Go down
 
Opowieść o Tetsu - Dzielnym Ninja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tetsu Yoshi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Naruto Shippuuden RPG :: Start :: Zapisy :: Historia-
Skocz do: